Przykładowe aranżacje
Riverside Residences

K&M Investment Sp. z o. o. stworzył przyjazną przestrzeń do życia. Projekt o nazwie Riverside Residences jest obecnie w budowie, czyli czteropiętrowy budynek mieszkalny nad rzeką Brdą z 23 mieszkaniami. Pierwszy etap, jakim jest podziemny parking, już się zakończył. Drugi etap rozpocznie się wkrótce, a budynek zostanie ukończony w ciągu 14 miesięcy.
Lokalizacja kompleksu znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy miasta nad rzeką Brdą, a przystępne ceny mieszkań zostały dostosowane do możliwości finansowych rosnącej wyższej klasy średniej, do której należą właściciele małych i średnich firm, menedżerowie i średnie menedżerowie, którzy chcieliby mieszkać w centrum miasta.

 
Opis projektu

Projekt spełnia potrzeby mieszkańców wyższej klasy średniej. Materiały wysokiej jakości zostaną wykorzystane w nowoczesny i oryginalny sposób. Naszym celem jest osiągnięcie elitarnego charakteru kompleksu, dlatego w budynku znajdzie się nie więcej niż 23 mieszkania. Aranżacja tarasów, oświetlenia i zagospodarowania terenu znacznie podkreśli szczególny charakter inwestycji. Projekt przewiduje nie tylko budowę mieszkań, ale powstanie także ogród lub park nad rzeką Brdą, w którym będzie można korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez mieszkanie nad wodą. Ze względu na fakt, że budynki w planowanym kompleksie będą miały tylko cztery piętra, powstanie atmosfera życia w małej społeczności. Materiały użyte w budynku dadzą poczucie ciepła, spokoju i odpoczynku od stresu związanego z życiem w nowoczesnym mieście. Nigdy wcześniej klientom nie zaoferowano tak wyjątkowych i unikalnych rozwiązań przewidzianych w naszym projekcie.

Projekt uwzględnił także potrzebę dostępu do globalnej sieci komunikacyjnej, która jest niezbędna zarówno w domu, jak iw biurze; dlatego dodatkową zaletą będzie dostęp do bezprzewodowej technologii niebieskiego zęba, umożliwiającej mieszkańcom korzystanie z Internetu niezależnie od tego, czy pracują, czy odpoczywają w domu. Parking będzie znajdować się pod ziemią. Strefa mieszkalna będzie naturalnie połączona z zieloną okolicą i rzeką, co stworzy wrażenie jeszcze większej przestrzeni. W ten sposób projekt poprawi jakość życia mieszkańców. Wyjątkowa atrakcyjność projektowanego obiektu uzasadni również wyższą cenę sprzedaży.

 
Zespół projektowy
K&M Investment Poland Sp. z o.o.. to międzynarodowa firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w Polsce, która jest deweloperem atrakcyjnych nieruchomości w przystępnych cenach. Inwestycje te są związane z projektami i stylami, które odpowiadają wymaganej rosnącej klasie średniej.
 
  
 
Kontakt

Zadzwoń+48 883 097 038,

+48 728 428 933

+48 52 364 5449


Napisz

info@riversideresidences.pl


Adres

ul. Łokietka 26-28
85-000 Bydgoszcz